אפוקסי - רצפת אפוקסי

 
דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ מספקת רצפת אפוקסי לכל מטרה!

 

מהי רצפת אפוקסי?

 
 
רצפה בעלת ציפוי אפוקסי היא רצפה שמורכבת מאפוקסי בשכבתה העליונה. זוהי רצפה שמקיימת את כל התכונות הנפלאות של החומר והיא ללא ספק שווה את ההשקעה. רצפה זו עשויה משילוב של חומר בסיס וחומר מקשה. החומרים עצמם מגיעים במצב צמיגי והוא מעורבב נמרצות בהתאם לגודל בתהליך שיכול לקחת בין יומיים ועד חצי יום בלבד. היא עמידה כמעט לכל דבר כמו למשל משקל רב, פגיעות חיצוניות, חומרים כימיים, חום ואפילו אש . ישנן שיטות רבות בעזרתן מתקינים רצפת אפוקסי כמו שיטת הפילוס או צביעה חיצונית כאשר יש גם אפשרות לאפוקסי רב שכבתי. צביעה היא השיטה הנוחה מכולן כיוון שהיא נצבעת על שכבה קיימת שמוסיפה שכבה קטנה של פחות ממילימטר.
 
 
 
רצפת אפוקסי
 
 
 
 

מה היתרונות ברצפת אפוקסי?

 
רצפה בעלת ציפוי אפוקסי מספקת מספר יתרונות שאין לאף חומר אחר. ראשית, רצפת האפוקסי עמידה באופן מדהים כמעט לכל דבר. פגיעות חיצוניות, משקל רב לאורך זמן ואפילו דגם אנטיפליים - עמידות באש. אם תפרוץ שריפה, חומרים אחרים היום יכולים להישרף בקלות, לפגוע בעוד רכוש וכמובן לגרום זיהום סביבתי גדול. רצפת אפוקסי אנטיפליים עמידה ביותר לאש ולחום והסיכוי שזה יקרה איתה נמוך מאוד. גם מגע עם חומרים כימיים שונים יסתיים בתוצאה טובה כשר הרצפה לא תימס בקלות ויכול להיות שאפילו תיוותר ללא סימן.

 

רצפה מעוצבת ומגוונת

 
רצפת האפוקסי היא רצפה מעולה ולא סתם משתמשים בה לאולמות תעשייה ולחניונים. לא רק בגלל העמידות אלא גם בגלל היופי שלה. רצפה עם ציפוי אפוקסי נותנת נגיעה דקורטיבית שאין לה מתחרים ונותנת מענה גם למשטחים גדולים מאוד. עצם העובדה שהיא לא נשחקת כעבור זמן רב נותנת לה יתרון עיצובי נוסף כיוון שגם מרצפות וגם פרקט יפים ככל שיהיו, אחרי כמה שנים ייראו הרבה פחות טוב.

 

דנבר מובילים בציפויים כבר שלושים שנה

 
דנבר צבעים וציפויים ישראל בע"מ מתמחה למעלה משלושים שנים בייצור ציפויים בכל הסוגים החל ציפוי רצפות, אפוקסי, פוליאוריטן, צבעים מיוחדים, בידוד תרמי ואקוסטי ואיטומים. חומרים המתאימים לכל, תעשייתיים וביתיים, צבעים לכבישים, צבעים עמידים באש, צבעים לרכב, צבעים מוליכי ומבודדי חשמל, זוהרים ופולטי אור, צבעים לבידוד תרמי ואקוסטי, אפוקסי קריסטלי לשולחנות ופיסול, צבעים אקריליים לציירים, צבעי זכוכית, נגד חלודה, ימיים ותעופתיים והיד עוד נטויה. אם גם אתם צריכים ציפוי/צבע לכל מטרה כזה שיהיה איכותי ונוח לשימוש אנחנו כאן כדי לתת לכם אותו עם שירות אדיב ומקצועי ועזרה לכל לקוח בהתאמה אישית לצרכיו.


 
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
רצפת אפוקסי לתעשיה
 
 
 
ריצוף אפוקסי