ריצוף טרצו לעיצובים שעולים על כל דימיון

 

ריצוף טרצו- מגוון עיצובים מרהיבים

 
 
תשכחו ממה שידעתם אודות רצפות טרצו בשנים עברו – אותם אריחי בטון מעורב באגרגטים טבעיים דוגמת חצץ. כיום דרישות הצרכן מהריצוף עלו, לא רק בתחום האסתטי אלא בעיקר בכל הקשור לעמידות ולחוזק, ועל אחת כמה וכמה במקומות ציבוריים החשופים לרמת שחיקה גבוהה ביותר.
דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ רותמת את הידע, הניסיון וטכנולוגיות הציפוי והריצוף החדשניות שברשותה כדי להציע לכם ריצוף טרצו העומד בסטנדרטים הגבוהים של שנות האלפיים: רצפות צבעוניות יותר, המאפשרות עיצוב כיד הדמיון הטובה, חזקות יותר וביישום מהיר.
 
 

ריצופי טרצו אפוקסי – סטנדרטים חדשים של איכות וצבעוניות

 
דמיינו את כל יתרונות השימוש בפולימר חדיש כמו אפוקסי משולבים בתוך הרעיון הוותיק שמאחורי ריצוף טרצו: החוזק, האיטום המצוין, העמידות בפני שחיקה, הגמישות והמשקל הנמוך.
דנבר פרויקטים מציגה ריצופי פנים בדמות רצפות יחודיות מסוג זה, העשויות תערובות אבני קוורץ צבעוניות, המשולבות בצמנט פולימרי – מראה טרצו במבחר גוונים רחב, תוך הטמעת האיכויות והמעלות של השימוש בחומרים מלאכותיים ובפולימרים.
 

ריצוף בעיצוב מתקדם

 
  • מגוון רחב של תערובות צבע לבחירה: מאדום, צהוב וטורקיז עד אלמוג וצבעי אדמה
  • אינספור אפשרויות ליצירת רצפות אומנותיות בעלות דגמים ככל העולה בדמיונכם
  • משקל נמוך ועובי דק יחסית עמידות מבנית בפני סדקים וגמישות
  • גימור מושלם
 
צפו בסרטון החברה:
 
 


בגלריה שלפניכם תוכלו להתרשם ממגוון האפשרויות הרחב שפותחות רצפות טרצו מתקדמות בפניכם בכל הנוגע לעיצוב פנים: שכחו מהמראה המיושן, של בלטות כמעט אחידות, וחשבו על ריצוף המשלב גוונים וצורות ליצירת כל דגם וחזון, בדיוק כפי שדמיינתם ורציתם. והכי חשוב: היופי והעיצוב לא באים כלל וכלל על חשבון האיכות והעמידות לטווח הרחוק, אלא משלימים אותם ליצירת ריצוף טרצו מודרני ועכשווי בסטנדרטים מתקדמים.
 
רצפות מעוצבות בטרצורצפות מעוצבות בטרצו
רצפת אוניברסיטת בר אילן-עיצוברצפת אוניברסיטת בר אילן-עיצוב
רצפת טרצו אגםרצפת טרצו אגם
רצפת טרצו בית מלוןרצפת טרצו בית מלון
רצפת טרצו מלוןרצפת טרצו מלון
רצפת טרצו עם רולקות ברצףרצפת טרצו עם רולקות ברצף
 

אם טרצו אין זו אגדה!
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.