כמה עולה רצפת אפוקסי

 
אפוקסי הוא אחד הציפויים הכי טובים שיש והוא יכול להיות טוב בתור דבק, בתור ציפוי לפריטים שונים מכל מיני חומרים וכמובן גם לציפוי לרצפה. יש לו יתרונות רבים בתור ציפוי לרצפה אך כמה הוא עולה ומה משפיע על המחיר? הנה כל הפרמטרים והמספרים שאתם צריכים להכיר.
 

מה המחיר של רצפת אפוקסי?

 
 
המחיר לרצפת אפוקסי נע בין 250 ועד 350 שקלים למטר רבוע. נכון, זה הרבה, אבל זה שווה כל שקל ושקל. למה זה כל כך טוב? כי רצפת אפוקסי עמידה מאוד לטווח הארוך. גם אחרי שנים רבות אתם יכולים ליהנות ממנה בדיוק כמו שהיא ואין שוב סיבה שתשקיעו בתחזוקה שלה יותר מידי חוץ מניקיון. סביר להניח שהמחיר אולי יישמע לכם גבוה מאוד ביחס לרצפות אחרות אך חשוב לזכור שהיא לא חוסכת מכם דבר. אתם יכולים ליהנות מעיצוב מרהיב ואפילו מקווים צבעוניים כדי לסמן שטחים מסוימים, היא עמידה לחומצות, לא סופחת מים ושומרת על עצמה ישרה גם אחרי שנים.

 
 
רצפת אפוקסי
 

באלו פרמטרים תלוי המחיר?

 
אז המחיר של אפוקסי לא יהיה כל כך זול ודאי לא לרצפה אך בכל זאת צריך להבין מה המרכיבים שלו וכך תוכלו בהמשך להבין גם כיצד אפשר להוריד אותו. המחיר של רצפת אפוקסי מושפע קודם כל מהמותג. יש מותגים רבים בעולם לכל חומר וחומר וגם לאפוקסי יש חברות טובות יותר וטובות פחות. בכל מקרה האפוקסי יהיה חומר איכותי מאוד אך אם אתם רוצים תג איכות גבוה יותר אין מנוס מלשלם יותר. על מה האיכות משפיע? בעיקר על הנראות ועל העמידות. כמו כן המחיר של רצפת אפוקסי תלוי גם בהכנות שיש לבצע לפני יצירת האפוקסי על הרצפה.

 

כיצד ניתן להוזיל את העלויות?

 
אם אתם רוצים להוזיל את העלויות אתם יכולים לבצע סקר שוק מעמיק. יש חברות שונות שיכולות למרוח אפוקסי די דומה על הרצפה שלכם והמחיר לעתים יהיה בהבדל די משמעותי. חשוב לזכור כי יש גם מחירים שונים לפי השטח שיש לרצף ולכן ככל שהוא יהיה גדול יותר כך המחיר יהיה משתלם יותר.

 
 
 
לשיחת ייעוץ חינם צור קשר: 072-3101468