רצפות חדרי קרור והקפאה עמוקה

 
מחפשים פתרון יעיל לרצפה מתבקעת, בחדרי קירור? מעוניינים לפתור בעיות של רטיבות וטחב? חשוב לכם להפוך את חדר הקירור והמטבח בכלל למקום בטוח? לנו יש את כל הפתרונות בשבילכם.
 
דנבר פרויקטים הינה מהחברות המובילות בתחום ביצוע פרויקטים מורכבים ובמציאת פתרונות יעילים לרצפות בחדרי קירור והקפאה, כולל הקפאה עמוקה. הפתרונות של החברה הם ננו-טכנולוגיים ואנטי בקטריאליים ובטיחותיים עבור העובדים. הם מספקים בידוד תרמי מושלם בעובי דק במיוחד (ננו-טכנולוגיה) לחדרי קירור והקפאה, ללא צורך בפירוק המשטחים שקיימים בחדרים. הפתרון מבטיח רצפה נקייה, חלקה, בעובי של מילימטרים ספורים, עמידה לאורך שנים, אנטי בקטריאלית ומונעת החלקה.

לצורך יישום הפתרון עושה החברה שימוש במוצר פוליפלקס טרמוסיל - שהינו מוצר מוביל שפותח במעבדות דנבר צבעים - והינו מוצר ננו -טכנולוגיי מוביל בעולם.
 
רצפת חדר קירור
 
 

חדרי קירור

 
חדרי הקירור נפוצים בעיקר במגזר העסקי והתעשייתי ואנו בדנבר פרויקטים ב.א בע"מ מספקים את חדרי הקירור הטובים ביותר, עם תכנון קפדני ותיאום ציפיות מדוקדק מול הלקוח. הודות לניסיון עתיר השנים שלנו, אנו יודעים כיצד לדאוג לכם לחדר קירור איכות מכל הבחינות: האיטום, יחידות הקירור, הדלתות וכמובן גם כל שאר המנגנונים החשובים לתפעול השגרתי שלו כגון: מנגנוני בקרת אקלים, מנגנוני חירום וכן הלאה. ניתן להקים חדרי קירור וחדרי הקפאה או כמובן חדרים משולבים, בסטנדרט הגבוה ביותר.

 

חדר קירור חסכוני ויעיל לטווח הארוך

 
 
על מנת שחדר קירור יהיה איכותי הוא צריך להיות יעיל. בסופו של דבר יעילותו של חדר הקירור היא החיסכון שלכם, בדנבר פרויקטים ב.א בע"מ יודעים זאת היטב. אנו מספקים את החדרים החסכוניים ביותר, כמובן בהתאם ליכולותיו הכלכליות של הלקוח. עם זאת, ככל שתשקיעו ביחידות קירור איכותיות בסופו של דבר החיסכון שלכם לאורך שנים הוא זה שיעשה את ההבדל.

 

אנו מבטיחים לכם שירות אדיב, בסטנדרט ובאיכות הגבוהים ביותר, וכמובן שקיפות מלאה לאורך כל הדרך.
 
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.