חדרים נקיים

 

חדרים נקיים לתעשיות השונות רק בדנבר פרויקטים!

 
דנבר פרויקטים בע"מ מתמחה בהקמת חדרים נקיים ומעבדות לתעשיות שונות וביניהן תעשיות רפואיות, ביוטכנולוגיה ומיקרו אלקטרוניקה. דנבר מבינה את החשיבות של חדרים נקיים בסביבת המפעל ומתכננת חדר נקי עם רמת ניקיון אבסולוטית, שמאפשרת יצירת טכנולוגיות מורכבות, שבבים אלקטרוניים, מכשור רפואי ומוצרים רפואיים ועוד.
 
 
לשיחת ייעוץ חינם צור קשר: 072-3101468
 
 
 

אנו בדנבר מקפידים על מס' עקרונות חשובים בתכנון והקמת חדרים נקיים:

 
 • שמירה ובקרה על מידת הלחות, לחץ ומס' החלקיקים בחדר
 • רמת ניקיון גבוהה ביותר- הקפדה על משטחים ואזורים חלקים בסביבת החדר.
  ומניעת היווצרות חיידקים בסביבת העבודה.
 • הקמת דלתות וחלונות מותאמים למטרות החדר
 • מערכות נקיות הכוללות מכשור, ציוד, צנרת וריהוט ייחודי.
 • מחיצות בחדר, מערכות ופילטרים בתקרה ובקירות.
 • שדרוג או בנייה של מערכת חשמל ומיזוג אוויר בסביבת החדר הנקי.
 • וויסות לחצים.
 • בדיקת תפקוד של מערכות הבקרה והשליטה בחדר הנקי.
 • התקנה של מערכות תאורה תוך שמירה על מידת הרעש והאור.
 
 
 
 
 
 
 

מה זה חדר נקי?

 
חדר נקי הוא למעשה חדר סטרילי במיוחד שרמת הניקיון בו גבוהה מאוד, אפילו יותר מחדר ניתוח. חדרים נקיים לתעשייה ולמעבדות נמדדים על ידי חישוב כמות האבק שנכנס לחדר, דבר שניתן למדידה במידה ויש את הכלים המתאימים. חדר נקי למעשה נשמר בקפידה לאורך כל פעילותו כאשר יש צורך גם במערכת בקרת אקלים, מערכת סינון אוויר וכן הלאה.
 

מי צריך חדרים נקיים ומדוע?

 
ישנו מגוון רחב של תעשיות שונות אשר זקוקות לחדרים נקיים, ביניהן למשל תעשיית התרופות, תעשיית הפלסטיק, תעשיית המזון וגם תעשיות המתכת ומעבדות רבות, שמוכרחות שהחדרים שלהן יהיו נקיים לחלוטין. במידה ויהיו חלקיקים באוויר החדר, עבודתם יכולה להיפגע באופן משמעותי.
 

איך בוחרים ציוד לחדר נקי?

 
בחירת ציוד לחדר נקי נעשית בהתאם לדרישות של כל חלל נקי, ועל הציוד לעמוד בסטנדרטים הדרושים. חשוב מאוד לבחור ציוד איכותי ועמיד. ציוד אשר מתפורר או מתבלה עלול ליצור בעיות בחדר הנקי. את הציוד חשוב לקנות מחברה מוכרת בשוק ובעלת ניסיון, אשר מוכרת ציוד בסטנדרטים גבוהים. כמו כן, חשוב לוודא שהציוד עומד בתקנים הספציפיים לאחר שעבר בדיקות מקיפות.
 

כיצד מתחזקים חדר נקי?

 
הקמת חדרים נקיים היא השלב הראשון בתהליך. כמובן ששלב זה חייב להתבצע במקצועיות ורק על ידי צוות מנוסה, אך בסופו של דבר יש צורך לתחזק אותו היטב. מנגנוני זרימת האוויר אלה מנגנונים אשר עשויים להתקלקל עם הזמן במידה ואינם מתוחזקים היטב, לכן יש לתחזק את החדר באופן שוטף, אשר כולל בדיקות תקינות לעתים קרובות.
 


נשמח לעמוד לשירותכם לקביעת פגישת

ייעוץ ותכנון עבור הקמת חדר נקי המותאם אישית למטרותיכם.