בניית חדרי קירור

 
חדרי קירור והקפאה משמשים בתעשייה למגוון רחב של שימושים. ישנו מגוון רחב של תעשיות שחייבות חדרי קירור, כאשר התעשייה המוכרת ביותר היא כמובן תעשיית המזון, אך כמובן ישנם חדרי קירור המשמשים לאחסון לתרופות, חדרי קירור לתעשיות פלסטיק או מתכת וכן גם במטבחים תעשייתיים.
 

כמה זמן לוקחת הקמת חדרי קירור?

 
בניית חדר קירור עשויה להימשך בין כמה שבועות ועד כמה חודשים כאשר היא מושפעת ממספר גורמים, ביניהם גודלו של החדר. ככל שיידרש חדר גדול ומורכב יותר - המשימה תימשך זמן רב יותר. כמובן שככל שהחברה שמקימה את החדר מנוסה יותר, המשימה תיעשה ביעילות מרובה יותר.
 
 

חדרי קירור בונים רק עם מקצוענים

 
בכדי לבנות חדר קירור והקפאה יש צורך בידע רב ובניסיון עשיר. חדרים אלו מאחסנים מוצרים וחומרי גלם רבים. כאשר כל ירידה בטמפרטורה בעקבות תקלה בתפעול שלהם או טעות בבנייה ( כמו למשל טעות בקירות המבודדים שאינם מבודדים בצרוה מספיקה) עלולה לפגוע בסחורה ושימושה. בכדי לבנות חדר קירור יש צורך להיעזר בחברה מוסמכת ומנוסה. ניתן לבנות חדר קירור לבד אך התוצאה כנראה תהיה חובבנית מאוד וגם היא דורשת מכם ניסיון רב והיכרות עם חומרי איטום, יחידות קירור וחומרים מבודדים. חברה מנוסה תוכל לא רק לבנות את החדר אלא להעניק לכם שירות מלא שכולל תכנון מקדים, הבנת הצרכים שלכם, הצעות לשיפור ולייעול של החדר עם מערכות שלא הכרתם או חומרים שלא חשבת להשתמש בהם וכן הלאה.
 

בנייה שמלווה באחריות מלאה

 
בניית חדרי קירור חייבת להיות מלווה באחריות. החדר יכול להתקלקל בגלל שלל תקלות, בין היתר במבנה שלו, בין אם מדובר בהרס שנוצר בגלל שימוש לא נכון או חבלה ובין אם מדובר בהרס שלא היה אמור לקרות. גם המערכות של חדר ההקפאה יכולות לגלות בעיות וכדי לא להסתבך בקריאה לצוות שיתקן את התקלה, חשוב לדאוג שיש אחריות לשנים הראשונות. חברה שמספקת לכם אחריות עלה בנייה תהיה חברה שבטוחה במה שהיא עושה ואתם יכולים ליהנות משירות זול יותר, מהיר יותר ונטול כאבי ראש.

 

חידושים הקשורים לחדרי ההקפאה

 
בכל מה שקשור לחדרי קירור והקפאה יש חידושים רבים שמתעדכנים מידי שנה לגבי החומרים שמרכיבים את החדר בכדי לייעל את האיטום שלו, כמו גם מערכות משוכללות שיכולות לעזור בניהול בקרת האקלים בחדר. כיום ישנן מערכות התראה מתקדמות שיכולות להתריע מתי יש עלייה בטמפרטורה, אפילו אם מדובר ברמה מזערית ביותר כולל מערכות שיפצו על כך באופן אוטומטי.
 
בניית חדרי קירור
 
 
מעוניינים בבניית חדר קירור?
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!