איטום מבנים

 

איטום מבנים מתחיל מקירות אטומים לחורף יבש

 
חייגו עכשיו 072-3101468 והמבנה שלכם יהיה אטום ועמיד בפני רטיבות!
 

איטום קירות – כל מה שצריך לדעת

 
כשמדברים על איטום קירות יש להבדיל בין קירות פנימיים במבנה ובין קירות חיצוניים.
 
קירות פנימיים
 
הדרך לפתור נזילה היא באמצעות איטום קירות פנים שיתבצע על ידי מומחים, תוך שימוש בחומרים איכותיים במיוחד. העבודה צריכה לכלול סתימה של כל הסדקים והחורים בחומר פוליאוריטני גמיש, וכן צביעה של השטח בצבע או בשליכט גמישים, שהינם אקריליים או מינרליים. חשוב מאוד להקפיד על אטימה מוחלטת של האזור שמעל הפנלים של המרצפות, של האזורים שנמצאים מסביב לפתחי צינורות ומרזבים וכן של האזורים בהם מותקנים חלונות ודלתות.
 
לצפייה בסרטון החברה:
 
 
קירות חיצוניים
 
כאשר בונים מבנה, על הקבלן לוודא שהעבודה מתבצעת תוך הקפדה מלאה על הוראות מהנדס הבניין בכל מה שקשור לאיטום ולבידוד של הקירות. במקרים בהם לא מקפידים על ביצוע ההוראות במדויק, במבנה יכולים להופיע נזקי רטיבות ויש לבצע איטום קירות חיצוניים. עבודה זו מתבצעת בשני שלבים: השלב הראשון הוא אטימה של כל הסדקים והחורים באמצעות חומרים אקריליים או פוליאוריטניים, כשהאקריליים מיועדים לסדקים קטנים יותר והפוליאוריטניים – לגדולים. בשלב השני יש לצפות את הקיר בחומר מיוחד המונע ספיגה של מים. אם מדובר בקיר בטון יש לצפותו בפריימר דנברטקס ובצבע או בשליכט גמישים ואם מדובר בקיר מאבן יש לצפותו באמצעות סילוקסן – חומר פוליסילוקסן שקוף. אם מדובר בקירות העשויים מחומרים אחרים כגון קרמיקה, זכוכית וכד', חשוב לבצע התאמה מדויקת של חומרי האטימה על מנת לוודא שלא תהיה ספיגה של מים.
 
איטום קירות – רק עם מומחים
 
על מנת להבטיח ככל שניתן שהמבנה שלכם יהיה אטום לחלוטין ולא ייווצרו בו מפגעי רטיבות, חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בביצוע איטום קירות. דנבר צבעים וציפויים משווקת מגוון רחב של חומרי איטום קירות מתקדמים ואיכותיים במיוחד, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהבטיח לכם חורף יבש.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת צבעים וחומרים לאיטום מושלם חייגו עכשיו 072-3101468.